III KADENCJA 2018 - 2023

MałgorzataElżbieta SypułaSieg - PrzewodniczącyElżbieta SiegZarządu

Marta Sieniawska - Zastępca Przewodniczącego
Marek Andruszkiewicz - członek, przedstawiciel gminy Piła
BogusławaStefan JagodzińskaKitela - członek, burmistrz miastagminy i gminy Wyrzyskmiasta Krajenka
Elżbieta Rybarczyk - członek, burmistrz miasta i gminy Wieleń
Artur Kłysz - członek, burmistrz miasta i gminy Wysoka

Data utworzenia: 2018-12-18 10:53:07  |   Odwiedzin:   |   Autor: Borkowska Jolanta
Data ostatniej modyfikacji: 2018-12-18 14:57:37  |   Zobacz rejestr zmian
Użytkownik Data Opis Wersja
Borkowska Jolanta 2018-12-18 14:57:37 aktualna 7
Borkowska Jolanta 2021-01-19 11:35:44 edycja 6
Borkowska Jolanta 2020-08-07 09:49:31 edycja 5
Borkowska Jolanta 2020-06-26 10:00:25 edycja 4
Borkowska Jolanta 2019-08-08 09:39:52 edycja 3
Borkowska Jolanta 2018-12-18 14:57:37 edycja 2
Borkowska Jolanta 2018-12-18 10:53:07 utworzenie 1