III KADENCJA 2018 - 2023

Elżbieta Sieg - Przewodniczący Zarządu

Marta Sieniawska - Zastępca Przewodniczącego
Marek Andruszkiewicz - członek, przedstawiciel gminy Piła
Stefan Kitela - członek, burmistrz gminy i miasta Krajenka
Elżbieta Rybarczyk - członek, burmistrz miasta i gminy Wieleń
Artur Kłysz - członek, burmistrz miasta i gminy Wysoka

Data utworzenia: 2018-12-18 10:53:07  |   Odwiedzin: 4833  |   Autor: Borkowska Jolanta
Data ostatniej modyfikacji: 2021-02-03 10:33:21  |   Zobacz rejestr zmian
Użytkownik Data Opis Wersja
Matusiak Andrzej 2021-02-03 10:33:21 aktualna 7
Matusiak Andrzej 2021-01-19 11:35:44 edycja 6
Matusiak Andrzej 2020-08-07 09:49:31 edycja 5
Matusiak Andrzej 2020-06-26 10:00:25 edycja 4
Matusiak Andrzej 2019-08-08 09:39:52 edycja 3
Matusiak Andrzej 2018-12-18 14:57:37 edycja 2
Matusiak Andrzej 2018-12-18 10:53:07 utworzenie 1