II Kadencja 2015 - 2019

 

  1. ZygmuntMałgorzata JasieckiSypuła - Przewodniczący
  2. MałgorzataElżbieta Sypuła Sieg - Zastępca Przewodniczącego
  3. Jacek Bogusławski, radnyprzedstawiciel Rady Miastagminy Piłya
  4. Bogusława Jagodzińska, burmistrz miasta i gminy Wyrzysk
  5. Elżbieta Rybarczyk, burmistrz miasta i gminy Wieleń
  6. PiotrMarek WojtiukTchórzka, burmistrz miasta iwójt gminy JastrowieDrawsko

 

Data utworzenia: 2015-04-01 12:13:01  |   Odwiedzin:   |   Autor: Matusiak Agnieszka
Data ostatniej modyfikacji: 2015-08-20 08:55:16  |   Zobacz rejestr zmian
Użytkownik Data Opis Wersja
Matusiak Andrzej 2015-08-20 08:55:16 aktualna 7
Matusiak Andrzej 2017-09-01 16:20:45 edycja 6
Matusiak Andrzej 2017-05-29 12:06:19 edycja 5
Matusiak Andrzej 2017-05-10 15:29:59 edycja 4
Matusiak Andrzej 2017-02-14 14:38:58 edycja 3
Matusiak Andrzej 2015-08-20 08:55:16 edycja 2
Matusiak Andrzej 2015-04-01 12:13:01 utworzenie 1