II Kadencja 2015 - 2019

 

  1. Małgorzata Sypuła - Przewodniczący
  2. Jacek Bogusławski - Zastępca Przewodniczącego
  3. Małgorzata Włodarczyk, wójt gminy Miasteczko Krajeńskie
  4. Bogusława Jagodzińska, burmistrz miasta i gminy Wyrzysk
  5. Elżbieta Rybarczyk, burmistrz miasta i gminy Wieleń
  6. Marek Tchórzka, wójt gminy Drawsko

 

Data utworzenia: 2015-04-01 12:13:01  |   Odwiedzin: 5923  |   Autor: Matusiak Agnieszka
Data ostatniej modyfikacji: 2017-05-29 12:06:19  |   Zobacz rejestr zmian
Użytkownik Data Opis Wersja
Matusiak Andrzej 2017-05-29 12:06:19 aktualna 5
Matusiak Andrzej 2017-05-10 15:29:59 edycja 4
Matusiak Andrzej 2017-02-14 14:38:58 edycja 3
Matusiak Andrzej 2015-08-20 08:55:16 edycja 2
Matusiak Andrzej 2015-04-01 12:13:01 utworzenie 1